• -3%
Raspberry Body Program ZESTAW WYSZCZUPLAJĄCY Bielenda Professional
search
  • Raspberry Body Program ZESTAW WYSZCZUPLAJĄCY Bielenda Professional

Bielenda Zabieg Wyszczuplający MALINOWY zestaw Raspberry Body Program

224,00 zł
217,28 zł Zniżka 3%
Brutto

MALINOWY ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO - DETOKSYKUJĄCY BIELENDA Professional przeznaczony do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej (brzuch, uda, pośladki, ramiona) niweluje cellulit wodny i tłuszczowy. RASPBERRY BODY PROGRAM wspomaga usuwanie toksyn, poprawia dotlenienie skóry, likwiduje obrzęki (zatrzymanie wody w tkankach), poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Ilość
W magazynie

RASPBERRY BODY PROGRAM jest doskonały dla skóry zanieczyszczonej i niedotlenionej z zaburzeniem wydalania toksyn i zatrzymywaniem wody w tkankach (obrzęki), dla skóry tracącej  jędrność i elastyczność, z zaburzoną przemianą materii, nieprawidłowym krążeniem krwi.  MALINOWY ZABIEG BIELENDA będzie też doskonały po porodzie (ale nie podczas laktacji), w trakcie i po diecie odchudzającej oraz dla osób prowadzących mało aktywny tryb życia. Wyszczupla i modeluje sylwetkę, intensywnie odżywia i nawilża, poprawia strukturę skóry, zmniejsza obrzęki i zastoje, posiada właściwości antyoksydacyjne, relaksuje.

ZALECENIA:  RASPBERRY BODY PROGRAM można stosować na całe ciało lub wybrane jego partie, w wyłączeniem okolic biustu, zalecana ilość to 8-12 zabiegów dwa razy w tygodniu, zabiegi mogą być wykonywane w kapsułach SPA.

SKŁAD ZESTAWU PROMOCYJNEGO:

•Malinowy peeling do ciała z BIO-Kofeiną z Guarany 550g,
•2 w 1 Malinowy koncentrat do ciała z BIO-Kofeiną z Guarany 420ml,
•Malinowa maska do ciała z BIO-Kofeiną z Guarany 600g
•Multiaktywny balsam do ciała z maliną i BIO-Kofeiną z Guarany 500ml.


 

Wg producenta do zabiegu przydatne będą: kapsuła SPA, Sonoforeza (ultradźwięki), Mezoterapia bezigłowa.

UWAGA! Osoby z żylakami, kruchymi naczyniami krwionośnymi nie powinny być poddawane zabiegom „na ciepło”.

Najlepsze efekty zabiegu osiąga się w połączeniu z drenażem limfatycznym lub profesjonalnym masażem antycellulitowym w zależności od typu zmian.

SCHEMAT ZABIEGU WG PRODUCENTA:

I Faza – Delikatne oczyszczanie
Prysznic: Nanieść odpowiednią ilość olejku na dłoń/gąbkę i rozprowadzić na zwilżonej skórze ciała lekko masując. Zastosowanie gąbki wzmocni pienienie. Olejek można aplikować na luffę (rękawicę z naturalnej trawy morskiej) i lekko masować skórę. Następnie dokładnie spłukać, osuszyć skórę ręcznikiem.
 Wanna – kąpiel relaksacyjna: W zależności od pojemności wanny wydozować odpowiednią ilość olejku i wlać pod strumień ciepłej wody (37 st.C), tworząc aksamitną pianę.
Pacjent powinien delektować się kąpielą relaksującą przez około 20 min., dodatkowo można zastosować urządzenia do hydromasażu. Po kąpieli należy osuszyć skórę ręcznikiem.Malinowy olejek do kąpieli z BIO-Kofeiną z Guarany można usunąć za pomocą ciepłych, wilgotnych kompresów kosmetycznych.
II Faza – ZŁUSZCZANIE I WYGŁADZANIE
Malinowy peeling do ciała z BIO-Kofeiną z Guarany nakładamy na suche ciało (z wyłączeniem okolic biustu), lub na wybrane partie objęte zabiegiem i lekko masować okrężnymi ruchami. Intensywność peelingu może być regulowana poprzez siłę nacisku przy masażu. Następnie usunąć peeling ciepłą wodą pod prysznicem lub przy użyciu ciepłych, wilgotnych kompresów i dokładnie osuszyć skórę ręcznikiem. Peeling można wykonać również w kapsule SPA.


III Faza – AKTYWACJA I ODNOWA – DETOKSYKACJA
2 w 1 Malinowy koncentrat do ciała z BIO-Kofeiną z Guarany należy rozprowadzić równomiernie na ciało, delikatnie wmasować w miejsca z nadmiarem tkanki tłuszczowej lub objawami cellulitu, aż do całkowitego wchłonięcia. Koncentrat można wprowadzać przy pomocy mezoterapii bezigłowej lub sonoforezy (ultradźwięków) przez około 10minut.

UWAGA! Koncentrat typu 2 w 1 zapewnia bardzo dobrą przewodność fal ultradźwiękowych, a tym samym wydłuża czas umożliwiający kontakt głowicy ze skórą, zapewniając stały poślizg.

Dodatkowo można wykonać klasyczny lub antycellulitowy masaż całego ciała lub partii objętych zabiegiem, używając Arbuzowego masła do masażu lub wybranej oliwki do masażu ciała.

Następnie zaaplikować Malinową maskę do ciała z Bio-Kofeiną z Guarany.
 Maskę należy równomiernie nałożyć na całe ciało łącznie ze spodami stóp (omijając okolice biustu), lub na wybrane jego partie (używając w tym celu rękawiczek lateksowych). Następnie zawinąć ciało w folię zgodnie z metodą Body Wrapping lub owinąć foliowym prześcieradłem. Owijanie Body Wrapping należy rozpocząć od kostki lewej nogi, przechodząc przez pośladki do brzucha, oderwać folię i tę samą czynność wykonać na prawej nodze, owijanie wykonujemy podwójnie, dostosowując ucisk w zależności od stopnia obrzęków ciała. Okryć ciało kocem termicznym oraz dodatkowo kołdrą kosmetyczną na 30 min. lub pozostawić w kapsule SPA (w opcji sauna) na 20 min. Wzrost temperatury intensyfikuje działanie składników aktywnych. Wybierając opcję zabiegu z kapsułą, należy zawinąć pacjenta w folię poza kapsułą, natomiast w prześcieradło foliowe w kapsule. Wchłanianie maski można zwiększyć dzięki działaniu kapsuły.
 Rozciąć folię i zmyć maskę ciepłą wodą pod prysznicem, dokładnie osuszyć.


IV Faza – PIELĘGNACJA
Cienką warstwą Multiaktywny balsam do ciała z Maliną i Bio-Kofeiną z Guarany nałożyć na całe ciało, lub partie objęte zabiegiem, delikatnie wmasować w skórę, aż do wchłonięcia preparatu. Nie zmywać.
Podczas rozprowadzania preparatu można zastosować ruchy masażu drenującego lub antycellulitowego (w zależności od typu zmian).

V Faza – RECEPTA NA URODĘ
PROFESJONALNA PILĘGNACJA DOMOWA HOME CARE

Masła i peelingi z serii ECO 4 YOU (do wyboru duet: arbuzowy, pomarańczowy, winogronowy, jabłkowy)
 Najlepsze efekty zabiegu osiąga się przy zbilansowanej diecie oraz aktywności ruchowej.

 

Zobacz także