Stapiz DEEP_PLEX N'4 SZAMPON STABILIZUJĄCY
search
  • Stapiz DEEP_PLEX N'4 SZAMPON STABILIZUJĄCY
  • Stapiz DEEP_PLEX odbudowa włosów

Stapiz DEEP_PLEX N'4 SZAMPON STABILIZUJĄCY

27,39 zł
Brutto

Deep_Plex No4 SZAMPON STABILIZUJĄCY dzięki zastosowaniu łagodnych środków myjących, delikatnie myje i pielęgnuje włosy oraz skórę głowy. Nie zawiera SLS oraz SLES. Dedykowany zarówno do zastosowania w salonie fryzjerskim po przeprowadzonym zabiegu chemicznym z użyciem DEEP_PLEX jak i do codziennej pielęgnacji w domu.

Ilość
W magazynie

Formuła SZAMPONU STABILIZUJĄCEGO Deep Plex N4 bazuje na delikatnych substancjach myjących, które zostały dobrane tak aby dokładnie oczyścić włosy i skórę głowy jednocześnie nie naruszając uzyskanego rezultatu. Dodatkowo zawarte składniki aktywne stabilizują efekt zabiegu. Daję bogatą, kremową pianę. Ma neutralne pH.

Pojemność 290 ml

Deep Plex oparte są na nowatorskim kopolimerze, który dociera aż do kory włosa, dodając mu siły od wewnątrz, przy jednoczesnym zapewnieniu ochronnego filmu. działa wielokierunkowo w trakcie zabiegów fryzjerskich oraz wieloaspektowo (zabieg w salonie fryzjerskim oraz dedykowana kompleksowa pielęgnacja w domu).

Składniki aktywne w połączeniu z innowacyjną technologią, wnikają w głąb włosa podczas zabiegów fryzjerskich chroniąc, wzmacniając i odbudowując włosy. Pozwala na efektywną ochronę i odbudowę siły wiązań we włóknach włosów, dając im ekstermalną ochronę, wzmocnienie i intensywny blask.

Ponadto do kompleksowej pielęgnacji producent rekomenduje:

Produkt Deep_Plex No1, Deep_Plex No2, Deep_Plex No4 do zastosowania w salonie.
Produkty Deep_Plex No3 oraz Deep_Plex No4 do zastosowania w domu, jako kontynuacja oraz podtrzymanie uzyskanego efektu.
Deep_Plex daje włosom ekstremalną ochronę, wzmocnienie, intensywny blask, nie wpływając w znaczący sposób na skuteczność i efekt procesów chemicznych; pozwala więc na zachowanie tych samych sposobów aplikacji oraz czasu ekspozycji podczas każdego zabiegu fryzjerskiego.

System Deep Plex można stosować podczas takich zabiegów, jak:

  • koloryzacja, tonowanie, rozjaśnianie,
  • chemiczne prostowanie włosów,
  • keratynowe prostowanie włosów,
  • trwała ondulacja,
  • zabieg odbudowy włosów (przy użyciu wyłącznie systemu Deep Plex)

Zobacz także