• -15%
Maseczka na dekolt z ginko biloba 50+ odmładzająca
search
  • Maseczka na dekolt z ginko biloba 50+ odmładzająca

MASECZKA na DEKOLT GINKGO BILOBA ODMŁODZENIE i WZMOCNIENIE SKÓRY 50+

11,99 zł
10,19 zł Zniżka 15%
Brutto

EKSPRESOWA MASECZKA na  DEKOLT ODMŁODZENIE I WZMOCNIENIE SKÓRY 50+Inteligent Skin Therapy  w płacie. To wysoce skoncentrowana kompozycja naturalnych aktywnych składników przygotowana specjalnie dla skóry dojrzałej 50+ potrzebującej optymalnego wzmocnienia i odmłodzenia dostosowanego do wieku cery.

SILNIE NASĄCZONY ORGANICZNY PŁAT z ECO BAWEŁNY - najwyższa wchłanianie przez skórę

5 X WIĘKSZA ABSORPCJA

99% składników pochodzenia naturalnego

Ilość
W magazynie

Kompozycja MASECZKI  NA DEKOLT w płacie  Beauty Face oparta jest o jeden główny składnik w bardzo wysokim stężeniu – miłorząb japoński oraz idealnie dobrane pozostałe jak aminokwasy i witamina B3, dzięki czemu maska intensywnie odmładza, wzmacnia strukturę skóry oraz odżywia ją. Dzięki dużemu stężeniu aktywnego składnika maska poprawia układ krążenia i polepsza ukrwienie, wzmacnia system naczyń krwionośnych a przede wszystkim widocznie wzmacnia tkankę łączną – hamując proces starzenia oraz zwiększając gęstość i grubość cienkiej i opadającej skóry.

Inteligent Skin Therapy to także pierwsza i jedyna na świecie linia innowacyjnych maseczek kosmetycznych stworzona na płacie ze 100% organicznego i bio degradowalnego materiału ze skórek i liści banana. Oprócz idealnego wręcz przylegania, to jedyny materiał, który pozwala na ekspresowe wchłonięcie przez skórę aż 99% serum, którym nasączone są maski. Obecnie to najlepszy materiał jaki może być zastosowany do maseczki kosmetycznej.

PRZEZNACZENIE: SKÓRA 50+, POTRZEBUJĄCA ODMŁODZENIA, POPRAWY WITALNOŚCI I ELASTYCZNOIŚCI, REGENERACJI NASKÓRKA, A TAKŻE SKÓRA ATOPOWA

EFEKT: DOGŁĘBNIE ODŻYWIA, WITAMINIZUJE I NAWILŻA, POMAGA SPŁYCIĆ ZMARSZCZKI , WZMACNIA NACZYNKA KRWIONOŚNE, POPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ

Sposób użycia: Otwórz opakowanie i umieścić na dekolcie mokry płat maski, tak aby idealnie przylegał. Trzymaj około 15-30 minut lub do momentu pełnego wchłonięcia serum przez skórę. Usuń maskę i delikatnie umyj skórę przy użyciu świeżej czystej wody.

Zobacz także