• -15%
maska na dekolt algi dogłębnie nawilżająca i poprawiająca elastyczność Beauty Face
search
  • maska na dekolt algi dogłębnie nawilżająca i poprawiająca elastyczność Beauty Face

Maseczka na DEKOLT ALGI dogłębne nawilżenie i poprawa elastyczności

11,99 zł
10,19 zł Zniżka 15%
Brutto

EKSPRESOWA MASECZKA na  DEKOLT ALGI – DOGŁĘBNE NAWILŻENIE I POPRAWA ELASTYCZNOŚCI Inteligent Skin Therapy w płacie. To wysoce skoncentrowana kompozycja naturalnych aktywnych składników przygotowana specjalnie dla skóry każdego typu 20+, w celu przywrócenia jędrności elastyczności i miękkości skóry DEKOLTU. 

SILNIE NASĄCZONY ORGANICZNY PŁAT z ECO BAWEŁNY - najwyższa wchłanianie przez skórę

5 X WIĘKSZA ABSORPCJA

99% składników pochodzenia naturalnego

Ilość
W magazynie

Kompozycja MASECZKI  NA DEKOLT w płacie  Beauty Face oparta jest o jeden główny składnik w bardzo wysokim stężeniu – kompozycję kilku rodzajów alg morskich oraz idealnie dobrane pozostałe jak olejek z drzewa sandałowego, dzięki czemu maska ekspresowo przywraca elastyczność i sprężystość skóry a dzięki zawartości kwasu alginowego intensywnie nawilżą oraz przywraca miękkość skóry.

Inteligent Skin Therapy to także pierwsza i jedyna na świecie linia innowacyjnych maseczek kosmetycznych stworzona na płacie ze 100% organicznego i bio degradowalnego materiału ze skórek i liści banana. Oprócz idealnego wręcz przylegania, to jedyny materiał, który pozwala na ekspresowe wchłonięcie przez skórę aż 99% serum, którym nasączone są maski. Obecnie to najlepszy materiał jaki może być zastosowany do maseczki kosmetycznej.

PRZEZNACZENIE: SKÓRA 20+ KAŻDEGO TYPU, Z UTRATĄ ELASTYCZNOŚCI I JĘDRNOŚCI

EFEKT: GŁĘBOKO NAWILŻA I MINERALIZUJE, POPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ I JĘDRNOŚĆ, CHRONI PRZED UTRATĄ NAWODNIENIA, SPRAWIA ŻE SKÓRA JEST MIĘKKA I DELIKATNA

Sposób użycia: Otwórz opakowanie i umieścić na dekolcie mokry płat maski, tak aby idealnie przylegał. Trzymaj około 15-30 minut lub do momentu pełnego wchłonięcia serum przez skórę. Usuń maskę i delikatnie umyj skórę przy użyciu świeżej czystej wody.

Zobacz także