maseczka na szyję w płacie Beauty Face
search
  • maseczka na szyję w płacie Beauty Face

MASECZKA na SZYJĘ ALGI – DOGŁĘBNE NAWILŻENIE i POPRAWA ELASTYCZNOŚCI

9,90 zł
Brutto

Ekspresowa MASECZKA Intelligent Skin Therapy  to wysoce skoncentrowana kompozycja naturalnych aktywnych składników przygotowana specjalnie dla skóry każdego typu 20+, w celu przywrócenia jędrności elastyczności i miękkości. MASKA głęboko nawilża i mineralizuje, poprawia ELASTYCZNOŚĆ i JĘDRNOŚĆ, chroni przed utratą nawodnienia, sprawia że SKÓRA SZYI jest miękka i delikatna.

SILNIE NASĄCZONY ORGANICZNY PŁAT z ECO BAWEŁNY - najwyższe wchłanianie składników aktywnych przez skórę.

5 X WIĘKSZA ABSORPCJA

Ilość
W magazynie

EKSPRESOWA MASECZKA NA SZYJĘ IST ALGI – DOGŁĘBNE NAWILŻENIE I POPRAWA ELASTYCZNOŚCI Beauty Face

PRZEZNACZENIE: SKÓRA 20+ KAŻDEGO TYPU, Z UTRATĄ ELASTYCZNOŚCI I JĘDRNOŚCI

Kompozycja maseczki oparta jest o jeden główny składnik w bardzo wysokim stężeniu – kompozycję kilku rodzajów alg morskich oraz idealnie dobrane pozostałe jak olejek z drzewa sandałowego, dzięki czemu maska ekspresowo przywraca elastyczność i sprężystość skóry a dzięki zawartości kwasu alginowego intensywnie nawilżą oraz przywraca miękkość skóry.

IST to także pierwsza i jedyna na świecie linia innowacyjnych maseczek kosmetycznych stworzona na płacie ze 100% organicznego i bio degradowalnego materiału ze skórek i liści banana. Oprócz idealnego wręcz przylegania, to jedyny materiał, który pozwala na ekspresowe wchłonięcie przez skórę aż 99% serum, którym nasączone są maski. Obecnie to najlepszy materiał jaki może być zastosowany do maseczki kosmetycznej.

SPOSÓB UŻYCIA: dokładnie oczyścić skórę. Otwórz opakowanie i umieścić na twarzy mokry płat maski, tak aby idealnie przylegał. Trzymaj około 15-30 minut lub do momentu pełnego wchłonięcia serum przez skórę. Usuń maskę i delikatnie umyj skórę przy użyciu świeżej czystej wody.

Zobacz także