MUS ULTRA NAWILŻAJĄCY Bielenda Professional Zobacz większe

ULTRANAWILŻAJĄCY MUS do Twarzy BIELENDA Professional

Nowy produkt

ULTRA NAWILŻAJĄCY MUS DO TWARZY firmy BIELENDA Professional do każdej cery, szczególnie suchej i odwodnionej intensywnie nawilża skórę. MUS BIELENDA aktywuje naturalne mechanizmy nawilżenia skóry, długotrwale chroni przed wysuszaniem, niweluje szorstkość i napięcie skóry. MASKA polecana jest również jako PREPARAT DO MASAŻU TWARZY.
Pojemność: 150 g

Więcej szczegółów

Możesz zamówić ten produkt, ale czas oczekiwania będzie trwał ok. 5 dni roboczych + czas dostawy.

43,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Wydajność: 20 zabiegów

SPOSÓB UŻYCIA: Na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu nałożyć cienką warstwę MASKI ULTRA NAWILŻAJĄCEJ (omijając okolice oczu). Pozostawić do wchłonięcia. Ewentualny nadmiar usunąć letnią wodą. Po tonizacji najlepiej zastosować ULTRA NAWILŻAJĄCY KREM do twarzy BIELENDA na bazie ciekłokrystalicznej.

Składniki aktywne ULTRA NAWILŻAJĄCEGO MUSU do TWARZY BIELENDA : Duo AQUA-Porine, Trehaloza, Olej winogronowy.

AKWAPORYNY (AQP 3 I AQP 8) – to integralne białka błonowe tworzące w skórze naturalne kanały pośredniczące w transporcie wody i mocznika przez błony komórkowe.

DUO AQUA-PORINE – ekstrat otrzymywany z Salicornia herbacea (odporna, nadbrzeżna roślina adaptująca się do życia w ekstremalnych warunkach) odpowiedzialny za transport wody i mocznika za pośrednictwem akwaporyn, czyli za równowagę hydrostatyczną. To skuteczny składnik odbudowujący strukturę naskórka, dzięki czemu przywraca optymalny poziom nawilżenia.

TREHALOZA – naturalny disacharyd umożliwiający przetrwanie niektórym roślinom w stanach ekstremalnej suszy. Dzięki TREHALOZIE obecnej m.in. w Róży Pustynnej – roślina ta wykazuje zdolność całkowitej regeneracji i rozkwita na nowo. Laboratorium BIELENDA PROFESSIONAL wykorzystało tą funkcję Trehalozy jako pomoc w ochronie ludzkiej skóry przed utratą nawilżenia. Trehaloza pomaga zachować wilgotność skóry oraz zapobiega degradacji fibroblastów.

OLEJ WINOGRONOWY – jest bardzo dobrze wchłaniany przez naskórek, ma właściwości tonujące, ochronne i łagodzące, wzmacnia barierę naskórkową, powstrzymuje utratę wody, nawilża i zmiękcza skórę. Zawiera polifenole chroniące naskórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Produkty powiązane