O nas

Firma Handlowo - Usługowa (nazwa handlowa Kosmetyki Profesjonalne)

Marta Sznajder

NIP 718 134 54 26,

ul. Szosa Zambrowska 39

18-400 Łomża

tel. 508539358

e-mail: sklep@kosmetykiprofesjonalne.net

 rok założenia 2011 r.

 W naszej ofercie znajduje się wiele profesjonalnych produktów przeznaczonych do specjalistycznych zabiegów oraz do pielęgnacji domowej: twarzy, ciała i włosów.

Zapraszamy do zakupów profesjonalistów oraz osoby, które chcą dbać o siebie najlepiej jak potrafią, ale nie mają możliwości spędzać wielu godzin w gabinetach kosmetycznych lub po prostu lubią robić sobie SPA w domu :)

Współpracujemy z najlepszymi polskimi firmami o dużej renomie, produkującymi kosmetyki pielęgnacyjne oraz do zabiegów dla gabinetów kosmetycznych.

Kosmetyki kolorowe (do makijażu), które można znaleźć w naszej ofercie również są produktami polskimi o wysokiej jakości, o czym świadczy zapewne to, że zostały wyróżnione przez czytelniczki miesięcznika "Twój Styl" uzyskując miano "Doskonałość Roku 2010".

Zależy nam bardzo, aby w naszej ofercie znalazły się naprawdę dobre kosmetyki w niewygórowanych cenach, nie zarabiamy też na wysyłce towaru starając się, aby koszt nie był duży.

 

Jeżeli nie znajdziesz produktu, którego szukasz - zachęcamy do kontaktu - zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania i pomożemy w podjęciu decyzji, czy też sprowadzimy produkt, którego poszukujesz - jeśli będzie to możliwe.

Zapraszam na udane zakupy.

Marta Sznajder