Wysyłki i zwroty

Wysyłka Twojej paczki

Generalnie paczki są nadawane w 24 godziny w dni robocze od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności lub w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia w przypadku wyboru płatności przy odbiorze. Zdecydowana większość zamówień jest wysyłana w ciągu 24 h. Wyjątek od tej reguły następuje, gdy przy zamówionym produkcie jest zamieszczona informacja o innym terminie realizacji wysyłki. Jeżeli zamówionych jest kilka produktów, a przy którymś z nich jest zamieszczona informacja o innym terminie realizacji - zamówienie jest wysyłane po skompletowaniu wszystkich produktów w jednej paczce.

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu.

GRATIS ! - Koszt wysłania paczki z zamówieniem o wartości min. 600 zł z dostawą na terenie Polski. 

Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone.
Sprzedawane produkty są oryginalnie zapakowane, prosto od producenta, z odpowiednim terminem przydatności, decydując się na zakup przeczytaj dokładnie opis produktu, w razie wątpliwości zapytaj sprzedającego o inne interesujące Cię informacje, ponieważ zwrot możliwy jest wyłącznie towaru nienaruszonego, nie otwieranego, nie noszącego żadnych śladów użycia. Zwrot towaru kupujący dokonuje w własny koszt.

REALIZUJEMY WYSYŁKI ZAMÓWIEŃ ZA GRANICĘ. KOSZT BĘDZIE ZALEŻNY OD WAGI CAŁKOWITEJ PRODUKTÓW I KRAJU DOCELOWEGO.

1. ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI DO 600 zł - koszt wysyłki będzie podany w podsumowaniu zamówienia.

2. ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI POWYŻEJ 600 zł - koszt wysyłki do wyceny - nie ma możliwości darmowego wysłania paczki za granicę. Po zatwierdzeniu zamówienia przez kupującego WYCENIMY KOSZT WYSYŁKI WG DANYCH Z TEGO ZAMÓWIENIA ORAZ PRZEŚLEMY W.W WYCENĘ NA ADRES e-mail PODANY W FORMULARZU. JEŚLI KUPUJĄCY ZAAKCEPTUJE WYCENĘ - DOKONUJE PRZELEW NA KWOTĘ: WARTOŚĆ ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW + ZAAKCEPTOWANY KOSZT WYSYŁKI.

ZAMÓWIENIA ZA GRANICE WYSYŁAMY POCZTĄ POLSKĄ: paczka pocztowa, przesyłka polecona oraz Kurierem DPD, InPost, DHL - Z PŁATNOŚCIĄ Z GÓRY. Zamówienie z zagranicznym adresem dostawy o wartości do 600 zł można opłacić on line w trybie natychmiastowym lub przelewem zwykłym. Zamówienia o wartości powyżej 600 zł,  należy opłacić DOPIERO PO USTALENIU KOSZTU WYSYŁKI - nie ma możliwości darmowej dostawy poza terenem Polski. SPRZEDAJĄCY SKONTAKTUJE SIĘ Z ZAMAWIAJĄCYM DROGĄ MAILOWĄ. JEŻELI ZAMAWIAJĄCY NIE ZAAKCEPTUJE KOSZTU WYSYŁKI, ZAMÓWIENIE ZOSTANIE ANULOWANE PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO.

Nr konta do wpłat za zamówienia:

Alior Bank S.A. 94 2490 0005 0000 4000 7492 4156

 

KOSZTY WYSYŁKI (zależne od wagi)

POCZTA POLSKA:

  Pocztex Kurier48 - dostawa 1-3 dni roboczych.

Waga

Płatne z góry

Płatne przy odbiorze

0-30 kg

15 zł

18 zł

Przesyłki listowe polecone od 0 do 500 g - można wybrać tylko dla produktów lekkich, których wysokość  nie przekroczy 2 cm łącznie z opakowaniem (np. kredki, pomadki, niektóre pudry, szpatułki do masek itp.):

Przesyłka polecona ekonomiczna 7 zł - dostawa 3-6 dni roboczych.

Przesyłka polecona priorytet 9,99 zł - dostawa 1-3 dni roboczych.

OrlenPaczka (odbiór w punkcie) - dostawa -2 dni roboczych.

paczka mini do 5 kg: 9,89 zł 

paczka standard od 5,01 kg do 15 kg 10,99 zł 

PACZKOMATY InPOST - dostawa 1-3 dni roboczych.

paczka 12,99 zł

 

KURIER InPost, DPD, GLS, DHL - dostawa 1-2 dni roboczych.

 

Waga

 Płatne z góry

 Płatne przy odbiorze

0 - 15 kg

17 zł

19 zł