Lista produktów marki BeautyFace Kosmetyki do twarzy, szyi i dekoltu

BeautyFace to rodzinna polska firma, która łączy ogromną pasję z poszukiwaniem pomysłów, jak stworzyć najlepsze maseczki i gotowe zabiegi, które nie tylko poprawią wygląd cery, ale przyniosą radość i uśmiech oraz pozwolą stworzyć w domowym zaciszu magiczne domowe SPA.  Priorytetem firmy jest zadowolenie i przyjemność stosowania produktów BeautyFace co wyraża się w nieustannym ich ulepszaniu, jak zastosowanie bardziej chłonnego materiału lub takie złożenie płatu maski, aby dać maksymalny komfort stosowania. Obecnie firmaBeautyFace posiadama największy wybór masek i gotowych zabiegów na świecie (ponad 300 rodzajów) ale każda z tych masek jest zupełnie inna niż maseczki jakie znaleźć można na rynku. Jako jedyni produkują maski na 100% bio-degradowalnym płacie z banana, jako jedyni mają europejskie kształty masek (sami tworzą wykrojniki po zmierzeniu setek kobiet) oraz używają składników jakich nie znajdziecie w innych maseczkach.

Dla BeautyFace każda kobieta ma prawo do wyjątkowej pielęgnacji skóry, bez względu na wiek, rodzaj cery czy grubość portfela. Dlatego kreując trendy na rynku HOME SPA BeautyFace jako pierwsza firma w Europie wprowadziła do sprzedaży w sklepach detalicznych linię profesjonalnych zabiegów na bazie naturalnego kolagenu morskiego.

Aplikacja zabiegu BeautyFace jest bardzo prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Każda osoba może w domowym zaciszu uzyskać podobny efekt jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym, a co najważniejsze widoczny od razu. 

Jako pierwsza polska firma należy do Amerykańskiego Stowarzyszenia Kosmetyki profesjonalnej PBA.

A kosmetyki BeautyFace cieszą się uznaniem Kobiet w wielu krajach Europy , Azji  i w USA.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji