Lista produktów marki Stapiz Profesjonalne Kosmetyki Fryzjerskie

Firma STAPIZ produkująca PROFESJONALNE KOSMETYKI FRYZJERSKIE, dynamicznie rozwijającą się na krajowym i międzynarodowym rynku kosmetyki profesjonalnej. Dzięki liniom kosmetycznym - Sleek Line, Argan'de Moist&Care, Acid Balance, HA Essence Aquatic, Vital, Basic_Line, DEEP_PLEX - oddajemy w ręce specjalistów wachlarz profesjonalnych narzędzi do pielęgnacji i stylizacji włosów.

Firma STAPIZ otwarta na potrzeby naszych klientów, tworzy unikatowe receptury, systematycznie poszerzając ofertę, przy współpracy z najlepszymi laboratoriami badawczymi oraz światowymi producentami surowców kosmetycznych.

W ofercie STAPIZ znajdą Państwo najwyższej jakości preparaty do włosów, zawierające bogatą gamę substancji odżywczych. Dzięki bogatej gamie produktów, każdy profesjonalista działający w branży fryzjerskiej znajdzie rozwiązania przydatne w jego pracy. 

Stanowi zespół twórczych i kreatywnych ludzi, których pasją jest tworzenie wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków do włosów, z wykorzystaniem nowoczesnych technik kosmetologicznych.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji